Aktualnie znajdujesz się na  Strona główna » Korzystanie z serwisu
 
Kategorie
Płaszcz/trencz przeciwdeszczowy damski (5)
Płaszcz/trencz przeciwdeszczowy dziewczęcy (5)
Producenci

Maaya

Promocje
Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - zielony
Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - zielony
Cena
199,00zł
89,99zł
Zobacz wszystkie
Informacje
Regulamin
Tabela rozmiarów
Polityka prywatności
Korzystanie z serwisu
Bezpieczeństwo
Wysyłka i zwroty
Kontakt
Mapa Sklepu
Katalog produktów
 
Newsletter

E-mail:

Imię nazwisko:

Język
Polski English
Oceń nasz sklep
Pasaż sklepów internetowych e-pasaz.com - Oceń nasz sklep

Korzystanie z serwisu

Witamy w naszym sklepie internetowym. Przed rozpoczęciem zakupów prosimy o zapoznanie się z obowiązującym naszych klientów regulaminem. Prosimy zapoznać się także z polityką prywatności w dziale "Bezpieczeństwo", aby dowiedzieć się o bezpieczeństwie klientów firmy.

Prowadzący sklep i całość serwisu Maaya.pl

Właścicielem jest:

Maaya
ul. Odkryta 48D/209
Warszawa
Tel.kom. 0 794 418 378

Komunikacja drogą elektroniczną

Jest to podstawowy sposób komunikacji z gośćmi naszego sklepu. Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową lub wysyłasz do nas e-maile, komunikujesz się z nami drogą elektroniczną. Otrzymujesz od nas wiadomości również elektronicznie. Będziemy się komunikować z Tobą poprzez pocztę elektroniczną lub umieszczając komunikaty na stronach naszego serwisu WWW.

Każdy, kto chce otrzymywać informacje o zmianach i nowościach na naszej stronie internetowej, powinien wyrazić na to zgodę w myśl ustawy z dnia 18.07.2002r. (DZ.U. nr 144 poz. 1204) "O świadczeniu usług drogą elektroniczną". Aby wyrazić zgodę na otrzymywanie takich informacji, należy podczas rejestracji nowego konta zaznaczyć opcję "Newsletter". Jednoczenie informujemy, że w każdym momencie można wyłączyć lub włączyć tę opcję.

Prawa autorskie

Oprogramowanie strony jest oparte i użytkowane na bazie licencji GNU GENERAL PUBLIC LICENSE. Wszystkie prawa autorskie i własności intelektualne dotyczące aplikacji osCommerce należą do jej twórców.

Wszystkie logo oraz znaki towarowe producentów wykorzystane zostały przez firmę Maaya jedynie w celach informacyjnych.

Twoje konto

Założenie konta na stronie Maaya.pl jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetrzymywanie oraz przetwarzanie podanych przez zakładającego konto danych przez prowadzącego stronę (Maaya), w celu realizowania zamówień oraz w celach marketingowych, zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych.

Jeśli korzystasz z naszej strony, jesteś zobligowany do zachowania w tajemnicy danych Twojego konta (login, hasło), dzięki którym osoby niepowołane mogłyby się dostać do Twojego konta. W ten sposób przejmujesz całą odpowiedzialność za ewentualne skutki wszystkich czynności, jakie zostały wykonane z użyciem przekazanych przez Ciebie danych. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, możesz korzystać ze strony internetowej tylko za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

Opinie, komentarze, e-maile

Odwiedzający stronę Maaya.pl mogą umieszczać opinie i komentarze oraz sugestie dotyczące strony, pod warunkiem że ich treści nie są wulgarne, obsceniczne, obraźliwe, niecenzuralne lub niezgodne z prawem. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub całkowitego usunięcia treści nie spełniających powyższych warunków.

Opisy pozycji oferowanych w SKLEPIE INTERNETOWYM Maaya.pl

Oferta firmy nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, lecz propozycję sprzedaży określonego produktu. Dane w opisach produktów mają charakter jedynie informacyjny i nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Wszystkie opisy pozycji są przygotowane na podstawie materiałów producentów. Dokładamy starań, aby były one jak najpełniejsze i najdokładniejsze. Jednakże nie gwarantujemy, że opisy znajdujące się na stronach są kompletne.

Pytania

Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony prywatności. Rozwój technologii oraz rozwój naszej oferty powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na tych stronach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, uwagi i pytania naszych użytkowników dotyczące zachowania poufności informacji. Prosimy o kierowanie ich na adres: maaya@maaya.pl

 Powrót
Koszyk

... jest pusty

Zaloguj się
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Nowy użytkownik

Przypomnij hasło?
Nowości
Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - beżowy Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - beżowy
(199,00zł
89,99zł)
Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - czerwony Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - czerwony
(199,00zł
89,99zł)
Płaszcz przeciwdeszczowy damski - czerwony Płaszcz przeciwdeszczowy damski - czerwony
(249,00zł)
Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - zielony Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - zielony
(199,00zł
89,99zł)
Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - liliowy Płaszcz przeciwdeszczowy dziewczęcy - liliowy
(199,00zł
89,99zł)
Zobacz wszystkie